Gerbiamas Kliente,

Mes džiaugiamės, kad pasirinkote UAB „Jakas” pagamintą gaminį. Įmonės specialistai viso gamybos proceso metu skiria ypatingą dėmesį produkcijos kokybei, todėl tikimės, kad šis gaminys Jums tarnaus ilgai.

Kadangi natūralios odos/ kailio drabužiai reikalauja ypatingos priežiūros, prašome susipažinti su NAUDOJIMO IR PRIEŽIŪROS TAISYKLĖMIS, į kurias Jums būtina atsižvelgti.

Impregnuoti. Prieš pradedant dėvėti odinį drabužį, taip pat ir vėliau kartą per mėnesį reikėtų jį impregnuoti odos impregnatoriumi. Dažnai dėvint drėgnu oru, tai patartina atlikti kartą per savaitę. Impregnuotas drabužis gražiau atrodys, neperšlaps, ilgiau išlaikys originalią spalvą ir pradinę išvaizdą.

Drėgmė. Dėvint odos ar kailio drabužį, gali pakisti pradinė jo išvaizda: pablukti spalva, intensyvesnio trynimosi vietose nusitrinti odos paviršius ar išsidėvėti kailis. Ypač pažeidžiamas sušlapusios odos paviršius, todėl tuomet venkite bet kokio mechaninio poveikio (ant drabužio nenešiokite sunkesnės rankinės ir pan.). Sudrėkusį gaminį patartina nusausinti minkšta sausa audinio skiaute, nes priešingu atveju ant odos paviršiaus gali likti vandens lašų dėmės. Džiovinkite odinį drabužį pakabintą ant pakabos gerai vėdinamoje patalpoje. Nedžiovinkite saulėje ar arti šildymo prietaisų.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad drabužiai, pagaminti iš ekologiškai išdirbtos odos ar kailio žaliavos (gamybos procese nenaudojami kenksmingi chemikalai – tai žymi EKO ženklelis), nėra apsaugoti nuo intensyvaus vandens poveikio, todėl venkite drabužį dėvėti smarkiai lyjant, esant šlapdribai.

Dėmės. Norėdami pašalinti paviršines dėmes, naudokite minkštą audinio skiautę ar sausą kempinėlę odai, o zomšai – minkštą šepetėlį. Didesnėms dėmėms išvalyti naudokite specialias odos priežiūros priemones. Visų pirma išbandykite priemonių poveikį ant nedidelio drabužio ploto, nematomoje vietoje, pavyzdžiui, ant rankovės ar vidinės apykaklės pusės.

Cheminis valymas. Jei kreipsitės į cheminio valymo specialistus, įspėjame – valant odos ar kailio gaminį, gali pablukti jo spalva, išnykti blizgesys, atsiklijuoti siūlių suklijavimai bei odos paviršiuje ties siūlėmis atsirasti dėmės, ypač pastebimos ant šviesios spalvos drabužio. Tai įvyksta dėl cheminio valymo metu ištirpusių odos klijų cheminės reakcijos. Patyrę odos valymo specialistai šias dėmes pašalina pakartotinio valymo metu. Dėl siūlių perklijavimo galite kreiptis į artimiausią „Jako“ prekybos saloną.

Laikymas spintoje. Laikydami odinį drabužį spintoje, įvilkite jį į specialų, orui pralaidų odinių / kailinių drabužių laikymo maišelį, kurį galite įsigyti artimiausiame „Jako“ prekybos salone.

Gali tepti. Dėl odos žaliavos apdirbimo natūraliais preparatais ypatumų kai kurie gaminiai dėvėjimo pradžioje kurį laiką gali tepti, todėl tuo metu venkite tiesioginio jų kontakto su šviesiais drabužiais.

Mechaninis poveikis. Kai kuriais atvejais odos ar kailio paviršius be pastovaus padengimo (ilgalaikio spalvos suteikimo būdo) gali būti po dažymo padengtas laku ar kitos spalvos nei odos dažymo spalva dažančiomis medžiagomis. Toks specialiai suteiktas paviršinis spalvos ar blizgesio efektas gali būti neilgalaikis ir dėvint, t. y. dėl mechaninio poveikio, palaipsniui gali nusitrinti – tai nelaikoma defektu.

Audinio pralaidumas. Kadangi gamyboje dažniausiai naudojami pamušaliniai audiniai, kūnui malonūs dėl sudėtyje esančio natūralaus pluošto („kvėpuojantys”), atkreipiame Jūsų dėmesį, kad dėvėjimo pradžioje (2–6 sav.) gaminio viduje esančios pašiltinimo medžiagos smulkūs pūkeliai pro tokį audinį gali prasiskverbti ir prilipti prie kitos Jūsų dėvimos aprangos (ypač matomi ant tamsios spalvos, sintetinių drabužių).

GARANTIJA. Gaminiams suteikiama 1 metų garantija (siuvimo darbams), skaičiuojant nuo įsigyjimo datos. Garantija netaikoma esant natūraliam prekės nusidėvėjimui bei dėl natūralių medžiagų tekstūros, storio ir atspalvių nevienodumo. Gaminyje, pagamintame iš natūralios odos ar kailio, gali būti nedideli odos storių, atspalvių ar faktūrų skirtumai – tai tik pabrėžia gaminio natūralumą, išskiria jį iš kitų drabužių, suteikia ypatingo savitumo. Gaminiams, kuriems dėl gamybinių, žaliavos ar kitų defektų įmonė yra suteikusi prekybinę nuolaidą, garantija nesuteikiama.

Jei Jums netiko modelis, dydis ar gaminys pasirodė nepatogus, galite jį grąžinti per 14 dienų ir atgauti sumokėtus pinigus ar pasikeisti į kitą analogišką gaminį (su sąlyga, kad nebuvo dėvėtas, t. y. nepraradęs prekinės išvaizdos). Norint grąžinti prekę ar pakeisti į kitą modelį, dydį – būtina pateikti originalų pirkimo čekį.

UAB „Jakas“ pasilieka teisę atmesti pretenzijas, jei gaminys buvo netinkamai dėvimas bei prižiūrimas, t. y. naudojamas nepaisant čia išvardytų taisyklių ir rekomendacijų.