Istorija ir dabartis. Mes esame UAB „Jakas“ – kokybiškų, stilingų drabužių ir aksesuarų iš odos, kailio, vilnos bei lino gamintojas. Savo darbo patirtį kaupiame nuo 2003 metų. Dėl išskirtinio, originalaus dizaino bei aukštos žaliavų kokybės mūsų įmonės produkcija tapo populiari, tad, tenkindami klientų lūkesčius ir poreikius, esame atidarę prekybos salonus Vilniuje bei Šiauliuose. Visa įmonės produkcija gaminama Lietuvoje, jos kokybė ir kuriamas stilius atitinka europietiškus standartus.

UAB "Jakas" įmonės kodas: 145910483

PVM kodas: LT100001564017

Darbuotojai. UAB „Jakas“ dirba tik aukštos kvalifikacijos konkrečios srities specialistai. Mūsų įmonėje daugelis darbuotojų, nuo siuvėjo iki konstruktoriaus, technologo, dizainerio, turi ne mažesnę kaip 10 metų darbo patirtį drabužių iš odos, kailio, lino, vilnos, pusvilnės gamybos srityje. Mūsų gaminiai gaminami neautomatizuotai. Kiekvienas jų reikalauja daug kruopštaus rankų darbo bei technologinio išmanymo. Todėl kvalifikuotų darbuotojų dėka sugebame pagaminti itin aukštos kokybės produkciją.

Natūrali ir originali produkcija. Pagrindinis mūsų gaminamos produkcijos išskirtinumas – visa ji gaminama tik iš natūralių žaliavų ir medžiagų: kailio, odos, lino, vilnos ir pusvilnės. Tokio plataus spektro produkcijai pagaminti reikalingas ypatingas skirtingų gamybos technologijų išmanymas – galime pasigirti: esame vieni iš universaliausių gamintojų, kuriančių ir gaminančių tik Lietuvoje. Mūsų gaminius klientai vertina dėl aukštos žaliavų kokybės, originalaus dizaino, rankų darbo detalių.

Parodos. Norėdami pristatyti pačią naujausią įmonės produkciją, nuolat dalyvaujame parodose ir įvairiuose pristatymuose. UAB „Jakas“ yra nuolatinė parodos „Moters pasaulis“ (Kaunas) dalyvė. Savo produkciją demonstravome tekstilės ir aprangos gaminių parodoje „Baltijos tekstilė ir oda“ („Litexpo“ rūmai, Vilnius), šios parodos renginyje „Baltijos stilius“, mados renginyje „Šiaulių naktys“. Visada sulaukiame puikių įvertinimų. Parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ suknelė Gaja" buvo išrinkta metų gaminiu.